Prechádza v Google mapách- Disneyland

Na Google mapách si môžeme nájsť dedinu, mesto, štát , či čokoľvek čo nás zaujíma či miesto ktoré chceme navštíviť. Vďaka nim sa dokážeme dostať všade , keďže obsahuje aj ako takú navigáciu ktorá by nás mala dopraviť do cieľa , a v Google mapách môžeme navštíviť prakticky čokoľvek , kde sa fyzicky nedá ísť.

disneyland»         Teda keď zadáte že chcete navštíviť napríklad Francúzsko, môžeme sa v Google mapách pomocou Street  View prechádzať po všetkých miestach ktoré chcete navštíviť bez toho aby sme sa pohli z obývačky. Avšak niektoré miesta boli nedostupné a nemohli sa tam pozrieť.
 
»          Tento krát prichádza novinka vďaka ktorej sa dostaneme na miesto ktoré je pre nás len snom. Vďaka Google mapám sa môžeme pozrieť ako to vyzerá v takom Disneylande. Môžeme sa pozrieť do Disneylandu bez toho aby sme minuli čo i len cent na cestu do tohto objektu a nemusíme sa nikam pohnúť. Celý Disneyland môžeme preskúmať a vidieť všetky atrakcie ktoré v živote len tak neuvidíme .

disney
 
Disneyland budete môcť vidieť zo všetkých strán , a všetkých miest ktoré sa v tomto mieste nachádzajú. Vidieť môžete atrakcie, ktoré Disney vyrobilo a taktiež nebudú chýbať aj komixové atrakcie , keďže štúdio Disney odkúpilo Marvel.
 
Ako teda môžete navštíviť toto miesto ? Stačí ak pomocou aplikácie alebo vo svojom počítači vyhľadáte v Google mapách miesto ktoré chcete navštíviť a mala by sa Vám tam zobraziť malé okienko pod názvom stredy View. Keď na to kliknete , toto okienko sa zväčší a môžete sa poprechádzať nie len po Disney ale aj po celom svete len jedným kliknutím a úplne zdarma.

park
 
Jedinou nevýhodou však je že nemôžete street View navštíviť keď máte spustené internetové dáta , pretože by Vám to spapalo množstvo dát a museli by ste si aktivovať dáta znova. Teda samozrejme pokiaľ nemáte balíček ktorý je neobmedzený. Avšak navštíviť miesto môžete cez pripojenie Wifi  , ktoré Vám umožni rýchle načítavanie stránky a pekne rozlíšenie..

Prechádza v Google mapách- Disneyland
4.4 (88%)5